Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące tworzenie stron internetowych.

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi tworzenia stron internetowych, optymalizacji i audytu stron. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

01. Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Koszt wykonania stron internetowej bez przeanalizowania potrzeb Klienta jest praktycznie nie do oszacowania. Można podać wprawdzie minimalną wartość (taka znajduje się w naszym cenniku) jednak na pewno nie jest to odpowiedzią na pytanie o koszta. Złożoność stron internetowych jest tak różnorodna, że nie sposób podać ceny bez kontaktu z Zlecającym. Dlatego zapraszamy do owego kontaktu. Opisz nam czego oczekujesz od strony www, jak ją sobie wyobrażasz, jakie ma spełniać funkcje. Przeanalizujemy i rzetelnie wycenimy taki projekt.

02. Jak długo trzeba czekać na stworzenie nowej strony?

Podobnie jak przy podaniu ceny strony trudno również oszacować czas wykonania jej bez znajomości skali projektu. Proste oraz średnie strony to czas między 7 a 14 dni roboczych. Bardzo złożone strony internetowe mogą potrzebować czasem i miesiąc lub dwu do realizacji. Staramy się oczywiście realizować projekty w jak najkrótszym czasie ale nie możemy sobie pozwolić aby działo się tak kosztem jakości wykonanej stron www.

03. Czy stronę internetową można rozbudować?

Wszystkie wykonane przez nas strony www można rozbudować. Każdą stronę internetową oddajemy Klientowi wraz z naszym autorskim systemem CMS. System ten zapewnia wiele funkcji a jednymi z nich są dodawanie, edycja, zarządzanie, stronami. Można dodawać nowe strony, przenosić ich lokalizację, edytować ich treść.

W przypadku jeśli Klient już ma stronę internetową i potrzebuje ją rozbudować, wszystko zależy od tego w jakiej technologii jest wykonana aktualna strona, z jaką dbałością została stworzona i czy rozbudowa jest opłacalna. Często bardziej uzasadnione jest stworzenie całkowicie nowej strony.

04. Co oznacza, że strona jest responsywna?

Oznacza to, że strona jest czytelna zarówno na dużych monitorach komputerów i laptopów jak i na urządzeniach mobilnych jak smartfon, telefon, tablet. Czytelność ta jest realizowana przez automatyczne przeskalowanie oraz organizację elementów na stronie w zależności od urządzenia. Proces ten przebiega automatycznie i bez udziału użytkownika dzięki mechanizmom zaimplementowanym w kodzie strony internetowej.

05. Czy można samodzielnie administrować stroną?

Oczywiście. Do każdej strony dodajemy system CMS który umożliwia samodzielne zarządzanie stroną internetową. CMS został zbudowany i zaprojektowany z myślą o łatwej i intuicyjnej obsłudze.

06. Czy organizowane są szkolenia z zakresu obsługi CMS?

Szkoleń w dosłownym tego słowa znaczeniu nie organizujemy. Nasz system jest tak pomyślany, że nawet przysłowiowe dziecko może sobie z nim poradzić. Ponad to udostępniamy naszym Klientom materiały szkoleniowe i pomocnicze wprowadzające w obsługę CMS oraz służymy w każdej chwili pomocą.

07. Czy dajecie gwarancję na wykonaną stronę www?

Tak. Każda nasza usługa jest objęta gwarancją. W wypadku stron internetowych jest to praktycznie gwarancja dożywotnia.

08. Czy pomagamy w wyborze hostingu, zakupie domeny, itd.?

Tak. Służymy pomocą w wyborze usługi hostingowej oraz domeny jak i każdej innej usługi niezbędnej do działania strony www a nie będącej w zakresie naszych usług.

09. Ile czasu trwa wykonanie audytu strony strony?

Czas trwania wykonania audytu zależny jest od wielkości i złożoności strony internetowej, jednakże przeciętnie wynosi on 3-7 dni roboczych.

10. Czy cena audytu obejmuje również optymalizację strony www?

Nie. Optymalizacja to odrębny proces i poniekąd rozwinięcie usługi audytu. Mówiąc w uproszczeniu audyt daje ogląd co należy zoptymalizować a usługa optymalizacji realizuje wykryte nieprawidłowości i je koryguje.

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/tworzenie-responsywnych-stron-internetowych-pytania/101/ - Tworzenie responsywnych stron internetowych pytania i odpowiedzi.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/tworzenie-responsywnych-stron-internetowych-pytania/101/ - Tworzenie responsywnych stron internetowych pytania i odpowiedzi.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16