Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

CMS - System zarządzania treścią na stronie internetowej

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) to oprogramowanie pozwalające na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny.

Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.

Oferujemy swoim klientom w pełni dedykowany i autorski system CMS dostosowany do ich wymagań. Każde wdrożenie systemu zarządzania treścią jest realizowane pod kątem potrzeb serwisu lub strony www. Zaletą jest fakt, że nasz system jest przejrzysty i prosty w obsłudze dla każdego użytkownika. System jest rónież łatwy do rozbudowania czy też przebudowania poszczególnych funkcji. Reasumując Klient otrzymuje proste oraz wydajne narzędzie do zarządzania treścią na na swojej stronie www.

Zobacz krótką prezentację filmową systemu CMS

Link bezpośrednio do filmu w serwisie YouTube

Powyższa prezentacja zawiera tylko niewielką część modułów jakie są dostępne w naszym systemie zarządzania treścią. Dysponujemy wieloma modułami jak na przykład newsletter, galerie, statystyki strony, itd. Ponad to na życzenie Klienta możemy oprogramować dodatkową, dowolną funkcjonalność, według zadanych wymagań a następnie zintegrować ją z CMS.

Podstawowym założeniem naszego systemu jest prostota i łatwość użytkowania. Klient otrzymuję tylko to co jest mu potrzebne. Jest to naszym zdaniem lepsze rozwiązanie niż opensourcowe systemy w których siłą rzeczy jest wiele, często zbędnych użytkownikowi, funkcjonalności, co może utrudniać naukę obsługi takiego CMS. Niezbity argument to fakt, że obsługę niektórych trzeba opanowywać na specjalnych kursach albo z specjalistycznych podręczników. Oczywiście nie można negować przydatności dużych i złożonych systemów CMS. Pytanie tylko czy jest to wygodne dla każdego użytkownika. 

Zobacz również: Tworzenie stron www

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/cms-content-management-system/81/ - CMS - system zarządzania treścią. Oferta dla firm i biznesu.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/cms-content-management-system/81/ - CMS - system zarządzania treścią. Oferta dla firm i biznesu.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16