Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Współpraca z naszą firmą

Firma Netteria.NET oferuje swoje usługi zarówno dla firm, instytucji, organizacji jak i klientów indywidualnych. Nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za legalność użytych materiałów w zlecanym projekcie (za materiały dostarczone przez Klienta odpowiada on sam) oraz legalność oprogramowania użytego w procesie realizacji projektu. Jednocześnie po oddaniu projektu firma Netteria.NET zrzeka się majątkowych praw autorskich na rzecz Klienta. Wyjątek stanowić mogą części kodu udostępnione Klientowi na zasadzie licencji. Takie sytuacje regulowane są zapisami w umowie bądź w nagłówkach kodu źródłowego.

Płatności i rozliczenia.

Płatności realizowane są w oparciu o fakturę VAT. Podane ceny są cenami netto.

Do kwoty 1000 złotych płatność jest pobierana przed rozpoczęciem prac nad zleceniem.

Powyżej 1000 złotych do 10.000 rozliczenie jest w systemie 50/50. Pierwsza wpłata przed rozpoczęciem prac nad zleceniem natomiast druga po całkowitym zakończeniu prac i oddaniu kompletnej realizacji.

Powyżej 10.000 ilość transz negocjujemy indywidualnie.

Cena

Ustalona cena za usługę jest ceną ostateczną i nie może ulec zmianie. Nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów. Wyjątek stanowią wyłącznie sytuacje kiedy w trakcie realizacji projektu Klient zdecyduje o rozszerzeniu usługi o zadane elementy, funkcje, itd. Jednak w takim wypadku Klient otrzymuje zawsze jasną i konkretną informację i jego wolą jest czy zaakceptuje zamianę kosztów czy ją odrzuci.

Terminy

Termin wykonania projektu jest ustalany indywidualnie z każdym Klientem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jego dotrzymanie. Jednocześnie Klient jest zobowiązany do pełnej współpracy. Nie odpowiadamy za termin jeżeli Klient nie dostarcza niezbędnych informacji oraz materiałów. W takim wypadku termin zakończenia projektu może ulec zmianie.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów lecz oczekujemy również od nich chęci współpracy. Rozumiemy oczywiście, że Klient nasz może być zajęty wieloma innymi rzeczami niż tylko wspólnie realizowany projekt, jednak oczekujemy, że w miarę możliwości znajdzie czas na ewentualne konsultacje w tracie realizacji projektu.

Jeśli akceptujesz takie warunki współpracy i jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/zasady-pracy-z-klientem/28/ - Zasady współpracy z Kilentem.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/zasady-pracy-z-klientem/28/ - Zasady współpracy z Kilentem.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16