Projekty stron usługi programowanie.

Mobilne strony internetowe

Projektowanie stron responsywnych, mobilnych, na komórki, smarfony

Ogromna część ruchu generowanego na stronach internetowych pochodzi aktualnie z urządzeń mobilnych. Niektóre szacunki mówią nawet o 40% takiego ruchu. Dla nowoczesnej strony internetowej niezwykle ważny jest taki odbiorca korzystający z urządzenia mobilnego. Taka sytuacja stawia nowe wymagania w stosunku do stron internetowych. Strona musi być tak zaprojektowana i oprogramowana aby poprawnie wyświetlać się na telefonie komórkowym, tablecie czy smartfonie. Na samym poprawnym wyświetlaniu sprawa się nie kończy. Strona musi być również wygodna w nawigacji, która różni się od tej jaką strona posiada w tradycyjnej przeglądarce internetowej, informacje zawarte na stronie również muszą być czytelne na urządzeniach mobilnych. Żaden gość odwiedzający stronę www nie będzie męczył wzroku starając się przeczytać źle sformatowany tekst. I słusznie zresztą. Istotna też jest szybkość ładowania strony internetowej na urządzeniu mobilnym. Często, gdzieś poza domem czy biurem, użytkownik nie dysponuje szybki łączem internetowym. Nawet najlepiej przygotowana strona pod względem wygody nawigacji, czytelności oraz poprawności wyświetlania elementów, zostanie odrzucona przez użytkownika jeżeli nie załaduje się odpowiednio szybko.

Nasza firma oferuje kompleksowe przygotowanie w pełni responsywnych stron internetowych. Każdy z realizowanych przez nas projektów RWD (Responsive Web Design) jest dokładnie testowany pod kątem responsywności. Oferujemy również przygotowanie stron zgodnie z standardem AMP (Accelerated Mobile Pages Project). W momencie oddania Klientowi projektu gwarantujemy pełną funkcjonalność strony internetowej na urządzeniach mobilnych.

Jeżeli zastanawiasz się jeszcze nad sensownością przygotowania strony internetowej aby poprawnie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych zadaj sobie następujące pytania:

  • Jak dużo użytkowników wchodzących na Twoją stronę internetową za pośrednictwem tabletu czy też telefonu nie znalazło szukanych informacji?
  • Ilu użytkowników porzuciło Twoją stronę ponieważ nie mogło doczekać się pełnego jej wczytania?
  • Jak wielu użytkowników nie zadzwoniło ponieważ nie wyświetlił się im na stronie numer telefonu lub nie mogli go znaleźć?
  • Ilu nie wysłało formularza z zapytaniem ponieważ przycisk był zbyt mały albo nie sposób było z niego skorzystać?
  • Wreszcie ilu po prostu porzuciło Twoją stronę www i przeszło do konkurencji?

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)