Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Sklepy internetowe – systemy eCommerce - tworzenie sklepów internetowych

Skuteczna sprzedaż towarów w sieci

Naszym Klientom oferujemy systemy ecommerce umożliwiające skuteczną sprzedaż towarów w sieci. W ofercie zarówno w pełni dedykowane, pisane od podstaw i dostosowane do specyficznych, indywidualnych potrzeb Klienta, rozwiązania ecommerce jak również najlepsze sklepy internetowe Open Source.

Dedykowane sklepy internetowe realizowane są od samych podstaw. Poprzedza je projekt takiego sklepu internetowego. Na tym etapie na podstawie rozmów z Klientem szczegółowo określamy wymagania stawiane przez takim system ecommerce. Analizujemy potrzeby Klienta i przekładamy to na język projektu (UML) a po jego zakończeniu przedstawiamy Klientowi do akceptacji. W momencie gdy już zarówno my jak i Klient mamy pewność, że zawarliśmy w projekcie wszystkie cele stawiane przed sklepem internetowym, przystępujemy do kodowania. Następny krok to szczegółowe testy, zarówno w celu wykrycia ewentualnych błędów jak i weryfikacji funkcjonalności poszczególnych elementów sklepu internetowego. Po zakończeniu testów sklep jest przekazywany Klientowi. Oczywiście po oddaniu projektu i zapoznaniu Klienta z produktem nadal służymy wszelką pomocą oraz opieką techniczną.

Wdrożenia sklepów internetowych Open Source. - Magento, OsCommerce, Prestashop.

Rozwiązania ecommerce licencjonowane jako produkty Open Source wdrażamy po krótkiej konsultacji z Klientem umożliwiającej wybranie najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb Klienta. Takie systemy również dostosowujemy do indywidualnych wymagań i specyfiki prowadzonej sprzedaży. Stopień i zakres takich zmian wpływa na koszt wdrożenia. Oczywiście opracowujemy indywidualną szatę graficzną dla takiego sklepu internetowego.

Najczęściej opieramy się na systemach ecommerce:

Na koszt wdrożenia platformy ecommerce ma wpływ: ilość obsługiwanych towarów, integracja z systemami zewnętrznymi, optymalizacja, planowane obciążenie sklepu, realizacja szaty graficznej, instalacja lub oprogramowanie dodatkowych pluginów. W związku z tym każdą wycenę wdrożenia poprzedza szczegółowa konsultacja z Klientem. Wszystko po to aby dobrać jak najbardziej funkcjonalne rozwiązanie oraz najkorzystniejszą dla Klienta cenę.

Sklepy internetowe oczywiście funkcjonują w tej samej rzeczywistości co inne strony www a co za tym idzie podlegają tym samym wymaganiom co do funkcjonalności. Czy to rozwiązanie dedykowane czy wdrożenie open source dbamy o to aby sklep był zoptymalizowany jak również dobrze widoczny i funkcjonalny na urządzeniach mobilnych.

Małym i średnim sprzedawcom polecamy zdecydowanie wdrożenie którejś z platform open source. Sugerujemy takie rozwiązanie z uwagi na koszty. Koszty rozwiązania dedykowanego są zdecydowanie wyższe i rozwiązania takie przeznaczone są dla Klientów działających na bardzo dużą skalę i wymagających specyficznych rozwiązań. Rozwiązania open source są zdecydowanie tańsze a profesjonalnie wdrożone są mocną bazą e-handlu, która zapewnia pełną funkcjonalność.

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/sklepy-internetowe/40/ - Sklepy internetowe. Tworzenie sklepów internetowych..
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/sklepy-internetowe/40/ - Sklepy internetowe. Tworzenie sklepów internetowych..

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16