Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe czyli z angielskiego Responsive Web Desing (RWD) to w odróżnieniu od stron AWD (Adaptive Web Design) odpowiednio zaprojektowane i stworzone strony internetowe, które dostosowują się automatycznie do rozdzielczości i rozmiaru ekranu na jakim są wyświetlane. Strona responsywna nie posiada odrębnej wersji na urządzenia mobilne a reaguje na rozdzielczość ekranu i do niej dopasowuje swój wygląd wygląd (rozmiar grafiki, wygląd menu, itd.). W tej chwili można śmiało stwierdzić, że responsywne strony internetowe to standard przy tworzeniu stron www. Cena strony responsywnej jest większa niż cena tradycyjnej strony www jednak na pewno niższa niż wykonania dwóch odrębnych stron - dla urządzeń mobilnych i komputerów.

Obecnie wielu odwiedzających strony internetowe to użytkownicy korzystający z przeróżnych urządzeń mobilnych – tablety, smartfony i jest to liczbą której w żadnej mierze nie należy lekceważyć. Szacuje się nawet że 40% odwiedzin na stronach jest właśnie z tego typu urządzeń. Zaniedbując urzytkowników mobilnych tracimy zarówno na ilości odwiedzających jak i na wizerunku naszej firmy. Również wyszukiwarki internetowe premiują a nawet można rzecz wymagają aby strona internetowa była responsywna.

Oferujemy naszym Klientom tworzenie responsywnych stron www czytelnych na każdym urządzeniu typu tablet, smartfon.

Podchodzimy do naszych realizacji z dużą uwagą testując je na wielu urządzeniach oraz przeglądarkach internetowych. Zlecają na stworzenie strony internetowej w standardzie RWD masz pewność że będzie ona czytelna dla każdego użytkownika.

Nasze strony objęte są gwarancją. Masz pewność wykonania strony na najwyższym poziomie oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii i stanadrdów.

Responsywne strony internetowe – zalety, wady, cena.

Do zalet responsywnych stron internetowych niewątpliwie należy:

  • największą zaletą responsywnej strony internetowej jest oczywiście jej przejrzystość niezależnie od używanego do jej przeglądania urządzenia,
  • responsywne strony internetowe w przeciwieństwie do mobilnych stron www nie potrzebują oddzielnej aktualizacji zawartości,
  • nie ma potrzeby tworzenia odrębnej strony www w wersji mobilnej,
  • unikamy na stronie ryzyka tzw. duplicate-content,
  • śledzenie statystyk jest proste ponieważ strona responsywna jest wciąż jedną i tą samą stroną i jej wejścia są zliczane każdorazowo bez względu na to na jakim urządzeniu ogląda ją internauta,
  • strony responsywne wydają się o wiele lepiej pozycjonowane przez wyszukiwarki internetowe.

Wady responsywnych stron internetowych? – I tu trudno tak naprawdę znaleźć jakąś zasadniczą wadę. Często przytaczany jest wyższy koszt wdrożenia strony responsywnej. Oczywiście, wymaga to więcej pracy niż przy „zwykłej” stronie internetowej jednak jeśli musimy, a musimy w dzisiejszych czasach, zadbać o użytkowników urządzeń mobilnych, to musimy albo ponieść koszt wdrożenia odrębnej strony według standardu AWD albo zbudować stronę według standardu RWD. W takiej sytuacji koszt wdrożenia responsywnej strony internetowej nie wydaje się już taki wielki.

Inną często przytaczaną wadą jest waga strony responsywnej i konieczność chodzenia na kompromisy. Oczywiście, projektując stronę responsywną należy robić to z szczególną starannością, trzeba zaplanować, dobrze przemyśleć, szatę graficzną, zawartość. Jednak takie podejście zwróci się dobrą optymalizacją i przemyślaną, przyjazną strukturą co na pewno docenią użytkownicy jak również boty wyszukiwarek internetowych. Przykładem strony responsywnej jest właśnie stroną na której aktualnie jesteś. Może nawet oglądasz ja na urzązeniu mobilnym.

 

Nasza firma oferuje profesjonalne tworzenie responsywnych stron internetowych. Gwarantujemy rzetelną usługę w przystępnej cenie  Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Cena responsywnej strony www już od 800 złotych netto.


Responsywne strony internetowe. Atrakcyjna oferta cenowa
KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/responsywne-strony-internetowe/108/ - Responsywne strony internetowe - profesjonanie, przystępna cena..
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/responsywne-strony-internetowe/108/ - Responsywne strony internetowe - profesjonanie, przystępna cena..

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16