Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron internetowych

Nowoczesne i niezawodne strony www

W naszej szerokiej ofercie programistycznej znajduje się również projektowanie stron internetowych oraz profesjonalne tworzenie stron www. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań, składających się na wysokiej jakości projekty stron internetowych. Rozwiązania te są doskonałe zarówno dla dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych, organizacji i instytucji.

Szczególną uwagę przykładamy do jakości, oryginalności i nowoczesności realizowanych przez nas zleceń. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie internetowe i wykorzystujemy je przy budowie stron www. Dbamy o to aby wykonane przez nas strony internetowe reprezentowały najwyższą jakość wykonania i największą skuteczność w dotarciu do potencjalnych odbiorców w sieci web (Już na etapie projektu i tworzenia strony www postępujemy zgodnie z wymogami optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek oraz szybkości ładowania strony w przeglądarce odwiedzającego stronę).

Nasze produkty opierają się na autorskich rozwiązaniach. Każdy projekt strony internetowej jest tworzony i analizowany od podstaw. Dzięki takiemu podejściu nasz Klient zyskuje stronę internetową opartą o unikalny kod; łatwy do opanowania, utrzymania, rozbudowy i modyfikacji. Jest też zdecydowanie bezpieczniejszy pod względem ataków na stronę www ponieważ kod źródłowy warstwy aplikacji nie jest ogólnie dostępny w internecie co uniemożliwia jego analizę i szukanie słabych miejsc. Każda stworzona przez nas strona internetowa jest również wyposażona w całkowicie przez nas opracowany system zarządzania treścią na stronie (CMS), zaprojektowany z myślą o intuicyjnej i prostej obsłudze, możliwości jego modyfikacją, zmiany struktury i rozbudowy. Istnieje także możliwość dodania do takiego systemu administracyjnego dodatkowych narzędzi na życzenie Klienta. Nasz CMS posiada praktycznie nieograniczoną możliwość rozbudowy o nowe funkcje i modyfikację już istniejących.

Responsywne strony internetowe

Strony internetowe czytelne również na tabletach i telefonach

Niebywale szybki rozwój technologii mobilnych wyniósł projektowanie stron internetowych na nowy, wyższy poziom. Od dawna (choć niestety nie każdy zdawał sobie z tego sprawę) strona internetowa musiała być profesjonalnie zakodowana tak aby była widoczna pod różnymi systemami i przeglądarkami internetowymi (oczywiście dziś też jest to niezbędny warunek dobrego projektu strony) Dziś dochodzi do tego niebywała ilość urządzeń mobilnych: tabletów, telefonów komórkowych. Ocenia się, że aktualnie 40% ruchu w sieci to ruch generowany właśnie przez tego typu urządzenia. Jeśli strona internetowa nie spełnia warunku responsywności taka strona www traci prawie połowę ruchu. Realizujemy też strony internetowe zgodne z nowym trendem lansowanym przez Google - Accelerated Mobile Pages Project (AMP). Firma doskonale znając realia i fakt, że bardzo dużo rychu na stronie internetowej generują użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych wprowadziła nowy standard. Tak przygotowana strona www ma odrębną wersję dla urządzeń mobilnych oprogramowaną zgodnie z wytycznymi AMP. Taka strona pojawia się w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Na pewno Google będzie promował takie strony i będą one osiągały lepsze wyniki w wyszukiwarce. Jednocześnie odrębność tak przygotowanej strony i zastosowanie nowego standardu kodowania zdecydowanie przyspiesza ładowanie takiej strony internetowej w warunkach slabego internetu.

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo zlecić projekt i wykonanie strony internetowej naszej firmie czy też komuś innemu zwróćcie na to uwagę, sprawdźcie poprawność i domagajcie się pełnej responsywności. W tym przypadku chodzenie na jakikolwiek kompromis jest naprawdę złym pomysłem.

Szybkość stron internetowych

Zoptymalizowane strony internetowe

Jest to również niezwykle ważna rzecz. Nie ulegajmy złudzeniu, że dzisiejsza szybkość internetu spycha problem na dalszy plan. Oczywiście, w biurach i domach mamy najczęściej bardzo szybki internet  bez limitu danych. Jednak nasi potencjalni odbiorcy treści na stronie mają często zwyczaj przemieszczania się, a do wyszukania oferty czy też interesujących treści używają na przykład telefonu komórkowego. A co jeśli dodatkowo nasz potencjalny odbiorca znajduje się gdzieś, gdzie zasięg jest słaby, a do tego ma limit danych w swojej usłudze? Oczywiście w takiej sytuacji szybkość ładowania strony internetowej nabiera niebywałego znaczenia. Ma to znaczenie również w przypadku serwerów o słabym łączu lub znacznie oddalonych od odbiorcy. Przykładowo: strona działająca na serwerze w Polsce otwiera się w na przykład: Warszawie, Poznaniu, Katowicach czy Wrocławiu niemal natychmiast, a już otwierana w Sztokholmie otwiera się w 700 ms (też przyzwoity wynik); ta sama strona internetowa w Nowym Jorku wczyta się mniej więcej w dwie sekundy, a w Melbourne ładowanie strony może nawet dojść do pięciu sekund. Jest to przykład z życia wzięty podczas testu jednego z projektów internetowych. Oczywiście jeśli naszym docelowym odbiorcą ma być rynek w Stanach Zjednoczonych tam wykupujemy hosting, ale czy internet z założenia nie jest globalny? Czy nie lepiej zadbać o to, aby każdy i wszędzie mógł swobodnie dotrzeć do naszej strony? Nie przypadkowo też algorytm Google premiuje strony zoptymalizowane i nawet udostępnia specjalne narzędzia do sprawdzenia strony pod kątem przyjaznego użytkowania (zob. PageSpeed Insights).  Dlatego zwracamy szczególną uwagę na optymalizację strony internetowej. W tym wypadku chodzi o optymalizację kodu, multimediów zawartych na stronie, zastosowanie odpowiednich technik wykorzystania pamięci podręcznej przeglądarki oraz kompresji danych przesyłanych z serwera do przeglądarki internetowej.

Cena strony internetowej

Szanujemy naszych Klientów i w związku z tym nie możemy podać konkretnej ceny bez kontaktu z Klientem. Każdy projekt strony internetowej jest unikatowy pod względem założeń, wymagań, skali, itd. Wszystkie projekty stron www traktujemy indywidualnie i tak też je wyceniamy. Zachęcamy do kontaktu z nami. Rzetelnie wycenimy projekt. Ceny stron internetowych już od 800 złotych netto.

Gwarancja na wykonane projekty stron internetowych

Wszystkie przez nas zrealizowane strony internetowe są objęte gwarancją. Przejawem pychy z naszej strony a nieuczciwością wobec Klienta byłoby zakładać, że gdzieś nie może wkraść się jakiś drobny błąd. Takie błędy usuwamy oczywiście bezpłatnie i natychmiast. Nie potrzeba jakichś formularzy zgłoszeniowych itp. - wystarczy krótki mail lub telefon z informacją o problemie. Taka gwarancja oczywiście może być wystawiona pisemnie. Chciałoby się napisać również, że taka gwarancja jest wieczna, ale kto wie, jak będzie wyglądał internet za powiedzmy dziesięć lat i jakich stron będziemy potrzebowali. Jednak na pewno gwarancja obejmuje cały okres „życia” strony internetowej. Zawsze chętnie pomagamy naszym Klientom, nawet długo po zakończeniu całego projektu strony.

Podsumowując oferta projektowania i tworzenia stron internetowych obejmuje:

  • kompleksową analizę potrzeb klienta i rzetelną wycenę,
  • przygotowanie projektu graficznego strony www,
  • oprogramowanie strony internetowej zoptymalizowanej pod kątem szybkości,
  • oprogramowanie strony www z uwzględnieniem poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych – tablety, telefony komórkowe,
  • oprogramowanie strony internetowej z szczególnym uwzględnieniem poprawności kodu,
  • optymalizację strony internetowej pod wyszukiwarki – SEO (proszę nie mylić z pozycjonowaniem),
  • dołączenie autorskiego systemu zarządzania treścią z możliwością dołączenia nowych funkcji według życzenia i założeń Klienta,
  • zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań przy tworzeniu strony internetowej,
  • gwarancję na wykonany projekt,
  • ciągłą pomoc techniczną po zakończeniu projektu.

Zobacz również tekst na co zwrócić uwagę wybierając wykonawcę strony www

Etapy tworzenia strony www

Kontakt z naszą firmą

Zaufałeś nam i wybrałeś naszą firmę do stworzenia Twojej strony www. Dbałość o Klienta, doświadczenie, wykwalifikowany zespół, zapewnia profesjonalne wykonanie strony internetowej. Przystępujemy do pracy.

Projektowanie strony internetowej

Jest to jeden z kluczowych etapów tworzenia strony www. Poznajemy i analizujemy Twoją branżę. Charakter strony internetowej koniecznie musi odzwierciedlać przestrzeń biznesową w jakiej porusza się Twoja firma. Opracowujemy unikatowy pomysł na szatę graficzną strony internetowej, pasujący do profilu Twojej firmy, gwarantujący sukces strony www i spełnienie oczekiwań Twoich Klientów. Z tak przygotowanym projektem strony www przechodzimy do kolejnego etapu.

Tworzenie strony www

Obecnie internet to potężne medium w którym projektowanie stron internetowych nabrało olbrzymiego znaczenia. Niezwykle istotne podczas tworzenia strony www jest zachowanie niezwykłej jakości. Strona internetowa świadczy o firmie. Wysoka jakość wykonanej strony www pokazuje klasę firmy i jest pierwszą oceną potencjalnych klientów trafiających na stronę. Indywidualna i profesjonalnie wykonana strona www podnosi prestiż wizerunku firmy w internecie. Przykładamy niezwykłą wagę do funkcjonalności strony, spełniania standardów obowiązujących w sieci, poprawności kodu oraz wartości wizualnej. Stosujemy najnowsze technologie w procesie tworzenia strony internetowej.

Etap końcowy i oddanie strony www

Gotową stronę www prezentujemy Klientowi. W razie potrzeby przeprowadzamy drobne korekty. Stronę dodajemy do Google Search Console, przeprowadzamy testy i zgłaszamy do indeksacji. Na życzenie podłączamy również stronę www do Google Analytics. Istnieje również możliwość zainstalowania systemu statystyk strony internetowej na serwerze Klienta. Instalacja opiera się na bardzo dobrym systemie Piwik.Tak przygotowaną stronę internetową oddajemy w Twoje ręce. Zakończenie prac nad stroną nie oznacza, że nie możesz liczyć na naszą pomoc w późniejszym okresie. Chętnie służymy radą dla wszystkich naszych Klientów. Dodatkowo Klient otrzymuje w formacie PDF poradnik jak utrzymać i dbać o pozycję strony w wynikach wyszukiwania, zarządzać swoją stroną internetową i jak najefektywniej redagować treść na stronie. Ponad to dołączamy listę dobrych katalogów, zarówno płatnych oraz darmowych, do których warto zgłosić swoją stronę www.


 
KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/projektowanie-stron-internetowych/35/ - Tworzenie stron www. Projektowanie stron internetowych. .
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/projektowanie-stron-internetowych/35/ - Tworzenie stron www. Projektowanie stron internetowych. .

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16