Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Serwisy internetowe

Nasza oferta budowy serwisów internetowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta

Firma oferuje tworzenie serwisów internetowych, czyli jak wynika z definicji grup powiązanych z sobą w celu zwiększenia funkcjonalności stron internetowych. Mówiąc prosto serwis internetowy to więcej niż strona internetowa. Zwiera więcej funkcjonalności. Przykładowo, panel użytkownika w celu personalizacji odwiedzającego odbiorcy, moduł personalizacji przedstawianych informacji pod kątem zainteresowań użytkownika, aplikacje internetowe, złożone wyszukiwarki z filtrami, i wiele innych funkcjonalności wybiegających poza standardową stronę internetową. Serwisami internetowymi można nazwać serwisy społecznościowe, sklepy internetowe, serwisy szkoleniowe, biblioteki cyfrowe, itd.

Krótka charakterystyka wybranych realizacji serwisów internetowych

Jednym z przykładów stworzonych przez naszą firmę serwisów internetowych jest serwis ogłoszeń z rynku pracy: mypraca.pl. Jest to złożony serwis, z bogatym zapleczem zarówno dla pracodawcy, pracownika jak i reklamodawcy. Wyposażony jest również w rozbudowany panel administracyjny dla administratorów serwisu. Ponad to zawiera moduł powiadomień email dla pracodawców o oglądanych ofertach, o odpowiedział na oferty, o stanie budżetu, itd. pracowników powiadamia cyklicznie o nowych ofertach pracy według zadanych przez pracownika kryteriów i wiele innych funkcjonalności. Całość jest oparta na autorskim kodzie. Jest to w pełni dedykowane oprogramowanie stworzone od A do Z pod wymagania jakie postawił przed nami nasz Klient.

Innym przykładem jest zrealizowany przez naszą firmę serwis fotograficzny photosquat.com. Serwis ten zawiera całe mnóstwo dedykowanych rozwiązań. Zalogowany autor albumu dysponuje szeregiem funkcji. - Może zapraszam do albumu innych użytkowników, może manipulować dodanym do albumu zdjęciami, danymi pojedynczego zdjęcia. Serwis wykorzystuje między innymi Google Maps Api i dzięki temu jeśli zrobione zdjęcie zawiera dane GPS automatycznie jest tworzony znacznik na mapie. Prócz API Google wykorzystaliśmy również API Facebook oraz Twitter. Ten projekt jest również całkowicie dedykowanym rozwiązaniem pisanym od podstaw.

Jeszcze jeden przykład to serwis firmy zajmującej się importem i handlem częściami samochodowymi – sagaauto.pl. Jest to serwis wielojęzyczny z możliwością dodawania tak naprawdę nieograniczonej ilości języków. Posiada również takie moduły jak news, promocje. Jest to także autorskie rozwiązanie z bardzo rozbudowanym zapleczem administracyjnym.

Oferujemy serwisy internetowe

Oferujemy profesjonalne wykonanie serwisu www. Proponujemy rozwiązania autorskie, które zdecydowanie lepiej można dostosować do wymagań konkretnego Klienta. Jako, że ich kod jest w pełni unikatowy jest bardziej bezpieczny, uniezależniony od wydawcy jak to jest przy rozwiązaniach open source oraz jest łatwiejszy w rozbudowie i modyfikacji. Oczywiście jeżeli Klient zechce oprzeć swój serwis internetowy na którymś z ogólnie znanych rozwiązań open source, chętnie również podejmiemy się takiego zadania. Jesteśmy też w stanie dostosować tego typu systemy do wymagań Klienta. Nie zawsze jest to złe rozwiązanie. Zwłaszcza przy ograniczonym budżecie na stworzenie serwisu internetowego. O tym decyduje Klient a my służymy pomocą i doradztwem w oparciu o naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/tworzenie-serwisow-internetowych/36/ - Tworzenie serwisów internetowych.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/tworzenie-serwisow-internetowych/36/ - Tworzenie serwisów internetowych.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16