Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Sklep Magento

Realizujemy profesjonalne wdrożenia sklepów internetowych w oparciu o system Magento.

Platforma handlowa spod znaku Magento jest w tej chwili bodajże najpopularniejszym rozwiązaniem na całym świecie a na pewno jednym z bardziej popularnych. Szacuje się, że w oparciu o nią w świecie z powodzeniem funkcjonuje około 200 tyś. sklepów internetowych. Również znanych marek. Biorąc pod uwagę relatywnie niewielki koszt wdrożenia sklepu Magento w stosunku do tworzenia w pełni dedykowanego sklepu internetowego jest to platforma mająca ogromny udział w rozbudowie rynku sklepów online.

Magento oferuje bogatą dokumentację, szeroki zestaw funkcji oraz rozszerzeń, narzędzia marketingowe, i bardzo zaawansowane a jednocześnie proste w obsłudze narzędzia administracyjne. Cena sklepu uzależniona jest od weresji. Magento w wersji podstawowej jest rozprowadzanie na zasadach Open Source. Koszt jaki poniesiemy, zlecając to profesjonalnej firmie, to koszt instalacji sklepu, pełnego wdrożenia, optymalizacji. Koszt ten zależy oczywiście od skali sklepu, indywidualnych cech jakie należy mu nadać, i często też od platformy sprzętowej i programowej na jakiej ma działać Magento. Przy okazji zwróćmy uwagę na konfigurację i możliwości hostingu czy też serwera na jakim zamierzamy zainstalować sklep. Na dzień dzisiejszy jest to szczególnie ważne dla wersji Magento 2.x.x. W skarajnych przypadka już na samym początku instalacja może się nie powieść, w mniej skrajnych mogą występować niebagatelne problemy w prawidłowej konfiguracji sklepu, mogą również występować problemy z wydajnością.

Magento to nowoczesny sklep internetowy. Realizuje również założenia RWD (Responsive Web Design) czyli mówiąc prosto umożliwia łatwą obsługę i dokonywanie zakupów przez klienta z wykorzystaniem urządzeń mobilnych – tablety, smartfony.

Magento to naprawdę trafny i bardzo dobry wybór dla średnich i dużych sklepów internetowych.

Główne i najważniejsze zalety tej platformy to między innymi:

  • opcje wielu języków oraz walut,
  • wspomniana już wcześniej responsywność,
  • wyjątkowo bogaty zestaw rozszerzeń i funkcji,
  • narzędzia marketingowe, analityczne i raporty,
  • integracja z systemami CRM i ERP,
  • możliwość konfiguracji układów graficznych i gotowe szablony,
  • multistore, czyli możliwość zarządzania wieloma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego,
  • zaawansowane zarządzanie asortymentem, zamówieniami oraz bazą klientów sklepu.

Nasza oferta obejmuje wsparcie każdego etapu wdrożenia Magento jako sklepu internetowego. Instalacja krok po kroku Magento, konfiguracja sklepu, instalacja wybranych modułów jak również stworzenie dedykowanego modułu czy też modernizacja poszczególnych funkcjonalności sklepu internetowego. W realizacji każdego projektu kierujemy się wymaganiami Klienta oraz specyfiką oferowanych przez niego produktów. Każdy proces wdrażania jest analizowany i dopasowywany do potrzeb. Efektem tego jest profesjonalny sklep internetowy przyjazny zarówno odbiorcom jak i zarządzającym sklepem.

W naszej ofercie również naprawa sklepów Magento oraz modernizacja Magento

Klient może liczyć na nasze wsparcie również pod realizacji zlecenia.

Orientacyjny koszt wdrożenia sklepu magento można znaleźć w naszym cenniku. Jest to jednak tylko cena orientacyjna podana aby Klient miał rozeznanie pułapie na jakim kształtują się ceny naszych usług. Każda wycena jest dokonywana indywidualnie na podstawie informacji dostarczonych przez Klienta i jest zależna od skali projektu. 

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Dane i formularz kontaktowy znajduje się w stopce.

Wdrożenie to o wiele więcej niż instalacja sklepu w oparciu o platformę Magento. Sama instalacja magento jest stosunkowo nieskomplikowana i nie wymaga takiego nakładu pracy jak proces wdrożenia. Należy zwrócić na to uwagę zapoznając się z cennikiem oraz ofertami na rynku. Więcej informacji na temat różnic pomiędzy instalacją a wdrożeniem na stronie.

Oferujemy również  pomoc i wsparcie techniczne dla Magento i Magento 2 | optymalizacja Magento oraz Magento 2 pod PageSpeed Insights

 

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/sklep-internetowy-magento/94/ - Magento - internetowy sklep magento - wdrożenie i optymalizacja.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/sklep-internetowy-magento/94/ - Magento - internetowy sklep magento - wdrożenie i optymalizacja.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16