Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Usługi informatyczne dla firm. Oprogramowanie na zamówienie.

  Dedykowane programy na zamówienie działające w systemie Windows

Oferujemy programy na zamówienie działające w środowisku Windows. Najczęściej nasi Klienci zamawiają programy narzędziowe, które w ogromnym stopniu automatyzują pracę a co za tym idzie dają niebagatelne oszczędności zarówno finansowe jak i czasowe. Koszt takiego dedykowanego programu to zawsze niewielki ułamek oszczędności jakie przynosi.

Nasze usługi informatyczne nie ograniczają się jedynie do tworzenia dedykowanego oprogramowania działającego pod systemami Windows. Oferujemy również oprogramowanie na zamówienie działające pod systemami Linux, projektowanie aplikacji zgodnie z zasadami inżynierii oprogramowanie, projekty i normalizację baz danych.

Poniżej przykładowa prezentacja takiego małego programu na zmówienie.

Program do masowego wypełniania PIT-3(4) Podatek od czynności cywilnoprawnych

Link bezpośrednio do filmu w serwisie YouTube

W biurze rachunkowym naszego Klienta sporym nakładem czasowym było wypełnianie deklaracji podatku od czynności cywilnoprawnych. W grę wchodziły setki takich deklaracji. Dane gromadzono w pliku excel. Dysponując danymi klientów biura rozwiązaliśmy uciążliwość ręcznego wypełniania właśnie takim narzędziem. Program pobiera dane z pliku excel otwiera wzorzec PIT-3(4), wypełnia dane i zapisuje jako gotowy PIT w formacie PDF. Następnie powtarza operację z następnym rekordem z pliku excel i tak aż do ostatniego wiersza. W wyniku otrzymujemy deklaracje dla każdego klienta biura, które wystarczy tylko wydrukować albo przesłać drogą elektroniczną do Urzędu Skarbowego. Kilka kliknięć zamiast żmudnego i długotrwałego procesu wypełniania każdego formularza z osobna.

Kolejnym przykładem przydatnego narzędzia jest program automatycznie generujący pliki przelewów bankowych w formacie XML

Automatyczne generowanie przelewów bankowych

Link bezpośrednio do filmu w serwisie YouTube

Oczywiście to tylko przykłady. Oferujemy różnorodne rozwiązania. Służymy pomocą naszym Klientom w opracowaniu i oprogramowaniu każdego narzędzia. Wystarczy z nami się skontaktować a chętnie pomożemy.

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/tworzenie-aplikacji-windows/43/ - Usługi informatyczne dla firm. Oprogramowanie na zamówienie..
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/tworzenie-aplikacji-windows/43/ - Usługi informatyczne dla firm. Oprogramowanie na zamówienie..

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16