Projekty stron usługi programowanie.

Dedykowane programy na zamówienie działające w systemie Windows


 

Oferujemy programy na zamówienie działające w środowisku Windows. Najczęściej nasi Klienci zamawiają programy narzędziowe, które w ogromnym stopniu automatyzują pracę a co za tym idzie dają niebagatelne oszczędności zarówno finansowe jak i czasowe. Koszt takiego dedykowanego programu to zawsze niewielki ułamek oszczędności jakie przynosi.

Poniżej przykładowa prezentacja takiego małego programu na zmówienie.

Program do masowego wypełniania PIT-3(4) Podatek od czynności cywilnoprawnych

Link bezpośrednio do filmu w serwisie YouTube

W biurze rachunkowym naszego Klienta sporym nakładem czasowym było wypełnianie deklaracji podatku od czynności cywilnoprawnych. W grę wchodziły setki takich deklaracji. Dane gromadzono w pliku excel. Dysponując danymi klientów biura rozwiązaliśmy uciążliwość ręcznego wypełniania właśnie takim narzędziem. Program pobiera dane z pliku excel otwiera wzorzec PIT-3(4), wypełnia dane i zapisuje jako gotowy PIT w formacie PDF. Następnie powtarza operację z następnym rekordem z pliku excel i tak aż do ostatniego wiersza. W wyniku otrzymujemy deklaracje dla każdego klienta biura, które wystarczy tylko wydrukować albo przesłać drogą elektroniczną do Urzędu Skarbowego. Kilka kliknięć zamiast żmudnego i długotrwałego procesu wypełniania każdego formularza z osobna.

Kolejnym przykładem przydatnego narzędzia jest program automatycznie generujący pliki przelewów bankowych w formacie XML

Automatyczne generowanie przelewów bankowych

Link bezpośrednio do filmu w serwisie YouTube

Oczywiście to tylko przykłady. Oferujemy różnorodne rozwiązania. Służymy pomocą naszym Klientom w opracowaniu i oprogramowaniu każdego narzędzia. Wystarczy z nami się skontaktować a chętnie pomożemy.


KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)