Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Aplikacje internetowe

Oferujemy dedykowane aplikacje internetowe dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta

Oferta aplikacji internetowych obejmuje wszelkie aplikacje której interfejsem użytkownika jest przeglądarka internetowa. Przykładem takiej aplikacji stworzonej przez firmę Netteria.NET może być system zarządzania konferencjami oraz recenzjami. Z oczywistych względów niemożliwe jest tu podanie danych dostępowych do tych aplikacji web ale działają od kilku lat bezproblemowo.

Nasza referecja mówiąca o przebiuegu praca nad jednym z projektów dla wydziału Politechniki Warszawskiej

Jak widać aplikacją web można nazwać jak już zostało nadmienione każdą aplikację której interfejsem użytkownika jest przeglądarka internetowa, realizuje zadania które nie są sklepem, serwisem www w ścisłym tego znaczeniu a już na pewno nie tylko stroną www. Często te aplikacje nie są dostępne z zewnątrz (stąd z przykrością nie możemy ich zaprezentować - np. System zarządzania wynikami badań również zrealizowany dla wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej). Atutem aplikacji web jest fakt, że dostęp do nich jest możliwy z każdego miejsca i każdej platformy. Oczywiście warunkiem jest dostęp do internetu i posiadanie danych dostępowych.

Pojęcię aplikacji internetowych jest blisko związane z serwisami internetowymi których to aplikacje internetowe często są integralną częścią.

Realizacje dedykowanych aplikacji internetowych przeprowadzamy w ciągłej współpracy z Klientem. Wiedza Klienta na temat branży pozwala opracować najefektywniejsze rozwiązania skrojonę na miarę jego potrzeb. Jednocześnie gdy w przyszłości zajdzie taka potrzeba umożliwia rozwój dalszych funkcjonalności.

Oferujemy najbardziej złożone narzędzia online usprawniające funkcjonowanie instytucji oraz firm.

 • intranet
 • kalkulatory
 • konfiguratory
 • systemy zarządzania treścią
 • dedykowane aplikacje webowe
 • systemy zarządzania CRM
 • systemy zarządzania ERP
 • platformy e-learning
 • systemy rezerwacji (hotele, resteuracje, salony fryzjerskie oraz kosmetyczne)
 • sklepy internetowe
 • systemy realizacji zamówień
 • systemy newsletter
 • organzatory czasu pracy

Gwarantujemy profesjonalną realizację Twojego projektu oraz indywidualne podejście.
 

Tworzenie aplikacji webowych jest jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się obszarów informatyki. Aplikacje webowe są używane do wielu różnych celów, takich jak zarządzanie projektami, komunikacja z klientami, sprzedaż produktów i usług, udostępnianie informacji, itp. Aby tworzyć aplikacje webowe, trzeba znać kilka różnych języków programowania i narzędzi.

Jednym z najważniejszych języków programowania używanych do tworzenia aplikacji webowych jest PHP. PHP jest językiem skryptowym, który jest szybki, elastyczny i łatwy w użyciu. PHP jest szczególnie przydatny do tworzenia aplikacji webowych, ponieważ jest on łatwy w integracji z bazami danych i jest bardzo popularny wśród programistów.

Inne języki programowania, takie jak Ruby on Rails, Java i Python, są również używane do tworzenia aplikacji webowych. Te języki są bardziej zaawansowane niż PHP, ale są również bardziej skomplikowane w użyciu.

Narzędzia do zarządzania bazami danych, takie jak MySQL i MongoDB, są niezbędne do tworzenia aplikacji webowych. Te narzędzia pozwalają na przechowywanie i udostępnianie danych w aplikacjach webowych.

Frameworki, takie jak Laravel, Django i Ruby on Rails, są również bardzo przydatne do tworzenia aplikacji webowych. Frameworki te dostarczają gotowe komponenty i narzędzia do programowania, co umożliwia szybsze i łatwiejsze tworzenie aplikacji webowych.

Narzędzia do zarządzania treścią (CMS), takie jak WordPress, Joomla i Drupal, są również powszechnie używane do tworzenia aplikacji webowych i sklepów internet
 

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/aplikacje-internetowe-dedykowane/34/ - Aplikacje internetowe. Dedykowane aplikacje internetowe.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/aplikacje-internetowe-dedykowane/34/ - Aplikacje internetowe. Dedykowane aplikacje internetowe.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16