Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

PageSpeed Insights

Twoja strona internetowa ma niską pozycję w wynikach wyszukiwania google? Ładowanie strony odbywa się niezwykle wolno? Strona na urządzeniach mobilnych wygląda źle i jest niewygodna w użytkowaniu? Tak wcale nie musi być!

Istnieją pewne standardy dzięki którym naturalna pozycja w wynikach wyszukiwania potrafi ulec znaczącej poprawie, prędkość ładowania znacznie wzrasta ku uciesze internatutów a wersja mobilna serwisu jest naprawdę wygodna w użyciu. Dzięki firmie Google oraz narzędziu PageSpeed Insights można sprawdzić na ile strona spełnia standardy. Punktacja jest osobno dla PC i dla urządzeń mobilnych. Idealnym wynikiem dla strony jest 100 punktów. Przy dużych i złożonych serwisach www jest to niezwykle trudne a czasem nawet niemożliwe. Korzystając z API innych firm, google, facebook, twitter, nie mamy wpływu na pliki dołączane z tych serwisów. Mając złożony design z dynamicznymi skryptami również trzeba czasem pójść na kompromis. Wyniki na PSI to właściwie jeśli nie są "czerwone" to sugestie a nie błędy (czasem są od tego wyjątki). Wynik 100 jest wynikiem do jakiego należy dążyć ale nie za cenę wygody użytkownika. Jedynym wyjątkiem jest wyniki User Experience. Tu bezwzgędnie trzeba doprowadzić do wyniku 100. Ten wynik praktycznie zależy tylko i wyłącznie od projektanta strony. Jest to układ elementów tak zorganizowany aby nie było problemów z widocznością, nawigacją, itd.

28-12-2016
Google zminił narzędzie do testowania stron internetowych. Właściwie głównie w tej chwili różni się sprawdzanie zgodności z urządzeniami mobilnymi. Co ciekawe wynik na starym narzędziu różni się od tego na nowym. Wynika to najprawdopodobniej z rezygnacji oceny w skali od 0 do 100. Przykład wyniku w nowych narzędziu dla naszej strony w wersji mobilnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Tworzenie stron www i projektowanie stron internetowych | optymalizacja Magento oraz Magento 2 pod PageSpeed Insights

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/google-pagespeed-insights/64/ - Google PageSpeed Insights - optymalizacja strony internetowe.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/google-pagespeed-insights/64/ - Google PageSpeed Insights - optymalizacja strony internetowe.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16