Projekty stron usługi programowanie.

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. search engine optimization, SEO) jest zbiorem działań których celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony www w organicznych wynikach wyszukiwarek internetowych dla założonych słów oraz fraz kluczowych.

Działania te obejmują dostosowania kodu, struktury strony i treści do aktualnych algorytmów tzw. botów wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych często jest mylona z pozycjonowaniem serwisu www który obejmuje szersze działania marketingu internetowego. Oczywiście optymalizacja jest niezbędnym działaniem poprzedzającym i uzupełniającym proces pozycjonowania.

Istotne w działaniach optymalizacji na stronie www jest przestrzeganie zasad jakich wymagają wyszukiwarki. Nieumiejętne działanie, lub nawet celowe łamanie zasad może zakończyć nagle i tragicznie życie strony www. Wyszukiwarki za złamanie zasad nakładają na stronę internetową kary w postaci filtrów na słowa i frazy (strona dla nich nie pojawia się w wynikach wyszukiwania) a nawet całkowite wykluczenie z indeksu, czyli strona nie pojawi się w wynikach wyszukiwania dla żadnego słowa i frazy. Przy okazji zachęcamy do sprawdzenia historii domeny jeśli domena jest przejęta. Zlekceważenie tego może przynieść spore rozczarowanie dla nowego właściciela.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą optymalizacji stron www oraz audytu stron internetowych


KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)