Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. search engine optimization, SEO) jest zbiorem działań których celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony www w organicznych wynikach wyszukiwarek internetowych dla założonych słów oraz fraz kluczowych.

Działania te obejmują dostosowania kodu, struktury strony i treści do aktualnych algorytmów tzw. botów wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych często jest mylona z pozycjonowaniem serwisu www który obejmuje szersze działania marketingu internetowego. Oczywiście optymalizacja jest niezbędnym działaniem poprzedzającym i uzupełniającym proces pozycjonowania.

Istotne w działaniach optymalizacji na stronie www jest przestrzeganie zasad jakich wymagają wyszukiwarki. Nieumiejętne działanie, lub nawet celowe łamanie zasad może zakończyć nagle i tragicznie życie strony www. Wyszukiwarki za złamanie zasad nakładają na stronę internetową kary w postaci filtrów na słowa i frazy (strona dla nich nie pojawia się w wynikach wyszukiwania) a nawet całkowite wykluczenie z indeksu, czyli strona nie pojawi się w wynikach wyszukiwania dla żadnego słowa i frazy. Przy okazji zachęcamy do sprawdzenia historii domeny jeśli domena jest przejęta. Zlekceważenie tego może przynieść spore rozczarowanie dla nowego właściciela.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą optymalizacji stron www oraz audytu stron internetowych

KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/optymalizacja-dla-wyszukiwarek-internetowych/92/ - Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/optymalizacja-dla-wyszukiwarek-internetowych/92/ - Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16