Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Aktualności2019-03-17 | Nowa realizacja - Serwis www składający się z trzech odrębnych stron internetowych

Serwis internetowy firmy rehabilitacyjnej składający się z trzech odrębych stron www. Każda z stron zbudowana oddzielnie, funkcjonująca w odrębnej domenie, jednak z wspólnym systemem CMS naszego autorstwa.
2018-10-20 | Zaufała nam szwajcarska gmina Stetten w kantonie Argowia, w okręgu Baden

Wykonaliśmy serwis internetowy na zamówienie szwajcarskiej gminy Stetten. Serwis w pełni responsywny z bogatym zapleczem umożliwiającym zarządzanie w prosty i efektywny sposób treścią na strona. Zaplecze administracyjne, serwis oraz szata graficzna w pełni dedykowane i dostosowane do wymagań klienta.
2018-10-20 | Nowa strona internetowa dla szwajcarskiej firmy stolarskiej

Kolejna nasza realizacja internetowa dla szwajcarskiej firmy produkującej okna, drzwi, schody oraz wiele innych produktów z drewna. Strona zbydowana w pełni responsywna. Nowoczesny design. Zarządzana przez nasz przyjazny panel administracyjny dostosowany do wymagań Klienta.
2018-04-07 | Wdrożyliśmy sklep internetowy w oparciu o PrestaShop 1.7

Sklep internetowy Olimp Nutrition. Unikatowa szata graficzna wykonana całkowicie według wymagań Klienta dla wersji 1.7 Prestashop jako moduł prestashop template. Zmiany w funkcjonalności sklepu również wykonane indywidualnie. Link do sklepu: www.olimp-nutrition.pl
2018-04-06 | Nasza realizacja dla szwajcarskiej restauracji Havanna

Strona wykonana dla szwajcarskiej restauracji Havanna. Nowoczesny design. Prosty system zarządzania treścią naszego autorstawa. Pełna zgodność z wszelkimi urządzeniami mobilnymi (technologia RWD)
2017-12-13 | Projekt graficzny i realizacja strony internetowej

Kolejna nasza realizacja strony www. Projekt graficzny oraz implementacja. Strona oparta na Bootstrap 4 oraz jQuery. Pełna responsywność..
2017-12-06 | Realizacja. Strona www. RWD, system zarządzania treścią.

Nasza realizacja dla szwajcarskiej transportowej. Strona responsywna. Oczywiście zarządzanie przy pomocy naszego autorskiego systemu CMS.
2017-12-06 | Kolehna realizacja strony www na rynek szwajcarski

Strona www szwajcarskiej resteuracji. Strona całkowicie responsywna. Tradycyjnie do strony dołączyliśmy nasz autorski system zarządzania treścią.
2017-10-20 | Kolejna realizacja zamówionej strony internetowej

Tym razem wykonaliśmy nowoczesną i responsywną stronę internetową dla szwajcarskiego sklepu z serami oraz zdrową żywnością Chäshütte. Zmówiona strona internetowa połączona jest z naszym autorskim CMS który wyróżnia się zarówno prostą obsługą jak również dużą elastycznością.
2017-07-07 | Kolejna realizacja strony www dla odbiorcy szwajcarskiego

W pełni responsywny projekt strony www z wykorzystaniem animacji jquery i CSS3, elementów grafiki wektorowej SVG oraz filmu wideo. Strona zarządzana z poziomu autorskiego systemu CMS w pełni dostosowanego do wymagań i potrzeb zlecającego.
2017-06-02 | Nowa strona www zaprojektowana dla naszego klienta

Nowy serwis www szwajcarskiej firmy XORELLA-FRANK AG. Autorski, przygotowany pod potrzeby klienta, system zarządzania treścią (CMS) z wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami usprawniającymi administrowanie stroną www. Strona w pełni responsywna zgodna z standardem RWD. Nowoczesny i przejrzysty projekt graficzny z elemantami animacji CSS3 i JQuery.
2017-04-03 | Kolejna realizacja strony www na rynek szwajcarski

Realizacja strony www dla firmy ADI Auto Direkt GmbH. Strona oparta całkowicie o nasz autorski system CMS. Dodatkowa integracja z systemem ogłoszeń motoryzacyjnych.
2017-04-01 | Ilość ataków i przejęć stron opartych o WordPress ciągle rośnie.

Ciągle rośnie ilość przejęć stron internetowych opartych na WordPress. Dziś jest już 230 000 w tym wiele polskich. To kolejny dowód na poparcie tezy o unikaniu gotowych, o ogólnie dostępny kodzie, rozwiązań jeżeli rozważa się stworzenie firmowej strony internetowej. Zachęcamy do zapoznania się w na stronach naszego serwisu jak uniknąć takiej wpadki oraz jak zamówić profesjonalną stronę www dla swojej firmy.
2017-03-11 | Aktualizacja systemu CMS

Użytkownicy naszego systemu CMS mogą zaktualizować nowy moduł rozsyłający newsletter. W tym celu należy przejść do zakładki aktualizacje i wybrać newsletter. W razie problemów prosimy o zgłaszanie w panelu klienta.
2017-02-22 | Nowa realizacja strony www

projektowanie stron internetowych
Kolejna realizacja www. Strona szwajcarskiej firmy stolarskiej. Projekt w pełni responsywny. Z własnym systemem zarządzania treścia. Wykorzystaliśmy w projekcie graficznym na stronie głównej streaming video.
2017-01-06 | W dziale do pobrania/skrypty/jquery nowy plugin

HTML5 responsive popup video

Prosty skrypt jquery osadzający video klip w oknie modalnym. Video jest responsywne.
A simple script jquery embedding a video clip in a modal window. Video is responsive.
2017-01-05 | Nowy projekt i realizacja strony internetowej - rynek Szwajcarski

Kolejny zrealizowany przez nas projekt strony internetowej wykonany dla firmy Neue Protechnik AG - protechnik.ch Projekt wykonany w technologii RWD. Jest w pełni responsywny. Strona oparta o nasz autorski system CMS zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze i każdorazowo dostosowanym do potrzeb Klienta.  (Jesteśmy niestety nadal na etapie tworzenia zakładki z starszymi projektami stron www jednak w tej chwili będziemy umieszczać w aktualnościach informacje o ostatnio zrealizowanych projektach.)
2016-12-18 | Responsive YouTube Video Gallery

W dziale do pobrania/jquery udostępniamy nowy skrypt Responsive YouTube Video Gallery. łatwy do instalacji i prosty. Zapraszamy do działu Responsive YouTube Video Gallery
2016-11-11 | Stworzyliśmy Synonimizator Tekstu Online

Dzięki temu narzędzi można na podstawie jednego tekstu generować większą ilość unikatowych tekstów do wykorzystania na blogach, do wpisów w katalogach internetowych, itd. Zapraszamy do korzystania i testowania narzędzia. Synonimizator Tekstu Online
2016-11-03 | Najnowszy zrealizowany projekt i realizacja strony www na rynek Szwajcarski

Ostatni oddany przez nas projekt strony www wykonany dla firmy Lebag - www.lebag-elektro.ch Projekt wykonany w technologii RWD. Jest w pełni responsywny. Panel zarządzania to nasz autorski system CMS.
(Jesteśmy na etapie tworzenia zakładki z starszymi projektami stron www jednak w tej chwili będziemy umieszczać w aktualnościach informacje o ostatnio zrealizowanych projektach.)
2016-10-23 | Uruchomiliśmy na naszej stronie kanał RSS z aktualnościami

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy kanał RSS na naszej stronie internetowej. Subskrybując nasz kanał Klienci uzyskują szybki dostęp do informacji o promocjach, zmianach w cenniku, nowych projektach przez nas realizowanych, aktualizacjach naszego oprogramowania, nowych modułach do naszego CMS, nowych realizacjach stron internetowych oraz o wszelkich innych interesujących wydarzeniach.
2016-10-22 | Nowa funkcjonalność w naszym systemie CMS - automatyczna akatualizacja pliku sitemap.xml

Dodaliśmy nową funkcjonalność w naszym systemie zarządzania treścią. Każda zmiana treści na stronie internetowej w panelu administracyjnym skutkuje aktualizacją tagu lastmod datą edycji. Natomiast dodanie nowej podstrony tworzy nowy blok url w pliku mapy strony z informacją o nowej stronie. Klienci używający naszego systemu CMS mogą pobrać aktualizację z poziomu panelu administracyjnego stwoich stron.
2016-10-22 | Przebudowa naszej strony internetowej

Ciągle trwa przebudowa naszej strony www. Przepraszamy za utrudnienia. Projekty naszych Klientów mają absolutny priorytet zatem prace nad własną stroną nie idą tak szybko jakbyśmy chcieli. Mamy już jednak około 70% prac za sobą. Mamy nadzieję niedługo zakończyć całość prac. Planujemy dla odwiedzających i naszych Klientów wdrożyć dodaktowo kilka narzędzi online. Wkrótce też nowy dział FAQ z poradami dla webmasterów.
KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/news.html - Aktualności. Nowe strony www, realizacje, oprogramowanie, uaktualnieniaNetteria.NET.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet

Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/news.html - Aktualności. Nowe strony www, realizacje, oprogramowanie, uaktualnieniaNetteria.NET.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16