Netteria.NET - Sklepy internetowe, strony www, aplikacje web, usługi programistyczne

Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie.

Aktualności2021-01-21 | Walls & Windows Solutions GmbH - strona internetowa.

strony, aplikacje, wizytówki web
Serwis internetowy wykonany dla szwajcarskiej firmy Walls & Windows Solutions GmbH. Producent drzwi i okien. Strona jak zawsze oparta o nasz autorski system CMS dostosowany indywidualnie pod Klienta.
2021-01-21 | Hurtownia kosmetyczna

strony, sklep, prestasop
Hurtownia kosmetyczna zbudowana na bazie Prestashop 1.7. Dokonaliśmy migracji z starszej wersji Prestashop 1.4 oraz wykonaliśmy templatkę w oparciu o wcześniejszy projekt graficzny.
2021-01-21 | Nowy sklep oparty o Prestashop 1.7. Migracja z Magento 1.9

strony, sklep, prestasop
Sklep oparty o najnowszą wersję Prestashop 1.7. Wykonaliśmy migrację z Magento 1.9 oraz stworzyliśmy w oparciu o poprzedni projekt graficzny nową templatkę. Stowrzyliśmy też nowe moduły pod wymagane funkcjonalności Klienta.
2021-01-21 | Wykonaliśmy kolejny sklep oparty o Prestashop 1.7

strony, sklep, prestasop
Sklep oparty na Prestashop 1.7. Wykonana migracja z Presty 1.6 oraz wykonanie kopatybilnej z nową wersją templatki.
2021-01-21 | Strona internetowa firmy VARINET GmbH

strony, aplikacje, wizytówki web
Internetowy serwis firmy Varinet. Użyte technologie to HTML5, Jquery, Bootstrap.
2021-01-21 | LEBER Schreinerei - nowy serwis internetowy

strony, aplikacje, wizytówki web
Internetowy serwis wykonany dla szwajcarskiej firmy LEBER Schreinerei zajmującej się od trzech pokoleń stolarstwem. Strona zwyczajowo oparta o nasz autorski system CMS dostosowany indywidualnie pod Klienta.
2021-01-21 | BA-Anker Technik GmbH - strona www

strony, aplikacje, wizytówki web
Prosty serwis internetowy dla szwajcarskiej firmy BA-Anker Technik GmbH. Projekt obsługiwany przez nasz autorski CMS który gwarantuje stabilność oraz łatwość obsługi.
2020-11-18 | Magento 1.9.3.x - wycofanie obsługi PHP 5..6. uniemożliwiające działanie sklepu internetowego

Wiele dostawców usług hostingowych systematycznie rezygnuje z dostarczania starszej wersji PHP 5.6 w związku z czym może to uniemożliwić prawidłowe funkcjonowanie lub nawet całkiem zablokować działanie sklepu. Oferujemy aktualizację Magento do nowo rozwijanej wersji 1.9.4.x która obsługuje najnowszą wersję PHP 7 i nie wymaga kosztownej (choć zalecanej) migracji do Megento 2 lub przejścia na inny system e-commerce. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
2019-12-27 | Kolejna realizacja dedykowanego serwisu internetowego

gf-gastroverkaufen - profesjonalna, dedykowana, aplikacja web
Zbudowaliśmy kolejną aplikację web dla szwajcarskiej firmy zajmującej się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości oraz obiektów gastronomicznych. Obok widocznej dla klientów oferty obiektów zbudowaliśmy szerokie zaplecze umożliwiające zarządzanie zarówno obiektami jak i klientami firmy.
2019-11-24 | Zbudowaliśmy nowy sklep internetowy w oparciu o doskonały system Prestashop

Prestashop - sklep internetowy
Wdrożyliśmy sklep internetowy dla firmy Antersystem. Sklep oparty o Prestashop 1.7. Dedykowana szata graficza. Sklep wykonany jako migracja z Magento 1.9. Zakres projektu obejmował zbudowanie od podstaw sklepu na bazie Prestashop, wykonanie dedykowanej szaty graficznej, i co najistotniejsze przeniesienie całości danych z poprzedniego sklepu opartego o Magento 1.9.
2019-07-01 | Kolejny sklep oparty na Prestashop

Prestashop - sklep internetowy
Wdrożyliśmy sklep internetowy dla szwajcarskiej firmy wyrabiającej biżuterię. Sklep oparty o Prestashop. W zakres projektu weszło dostosowanie szablonu graficznego oraz dedykowane moduły.
2019-07-01 | Strona internetowa Wolnego Związku Zawodowego Walka

WZZ Walka - strona internetowa
Strona internetowa Wolnego Związku Zawodowego Walka. Jednym z głównych założeń projektu było łatwe zarządzanie stroną. Zrealizowaliśmy to tradycyjnie wdrażając nasz dedykowany system zarządzania treścią.
2019-03-17 | Nowa realizacja - Serwis www składający się z trzech odrębnych stron internetowych

Serwis internetowy firmy rehabilitacyjnej składający się z trzech odrębych stron www. Każda z stron zbudowana oddzielnie, funkcjonująca w odrębnej domenie, jednak z wspólnym systemem CMS naszego autorstwa.
2018-10-20 | Zaufała nam szwajcarska gmina Stetten w kantonie Argowia, w okręgu Baden

Strona internetowa dla instytucji samorządowej
Wykonaliśmy serwis internetowy na zamówienie szwajcarskiej gminy Stetten. Serwis w pełni responsywny z bogatym zapleczem umożliwiającym zarządzanie w prosty i efektywny sposób treścią na strona. Zaplecze administracyjne, serwis oraz szata graficzna w pełni dedykowane i dostosowane do wymagań klienta.
2018-10-20 | Nowa strona internetowa dla szwajcarskiej firmy stolarskiej

Dedykowane i profesjonalne strony internetowe dla firm
Kolejna nasza realizacja internetowa dla szwajcarskiej firmy produkującej okna, drzwi, schody oraz wiele innych produktów z drewna. Strona zbydowana w pełni responsywna. Nowoczesny design. Zarządzana przez nasz przyjazny panel administracyjny dostosowany do wymagań Klienta.
2018-04-07 | Wdrożyliśmy sklep internetowy w oparciu o PrestaShop 1.7

Prestashop 1.7 - profesjonalny sklep internetowy
Sklep internetowy Olimp Nutrition. Unikatowa szata graficzna wykonana całkowicie według wymagań Klienta dla wersji 1.7 Prestashop jako moduł prestashop template. Zmiany w funkcjonalności sklepu również wykonane indywidualnie. Link do sklepu: www.olimp-nutrition.pl
2018-04-06 | Nasza realizacja dla szwajcarskiej restauracji Havanna

profesjonalne strony www
Strona wykonana dla szwajcarskiej restauracji Havanna. Nowoczesny design. Prosty system zarządzania treścią naszego autorstawa. Pełna zgodność z wszelkimi urządzeniami mobilnymi (technologia RWD)
2017-12-13 | Projekt graficzny i realizacja strony internetowej

responsywna strona internetowa
Kolejna nasza realizacja strony www. Projekt graficzny oraz implementacja. Strona oparta na Bootstrap 4 oraz jQuery. Pełna responsywność..
2017-12-06 | Realizacja. Strona www. RWD, system zarządzania treścią.

Profesjonalne i responsywne strony www.
Nasza realizacja dla szwajcarskiej transportowej. Strona responsywna. Oczywiście zarządzanie przy pomocy naszego autorskiego systemu CMS.
2017-12-06 | Kolehna realizacja strony www na rynek szwajcarski

responsywna strony internetowe
Strona www szwajcarskiej resteuracji. Strona całkowicie responsywna. Tradycyjnie do strony dołączyliśmy nasz autorski system zarządzania treścią.
2017-10-20 | Kolejna realizacja zamówionej strony internetowej

tworzenie responsywnych stron www
Tym razem wykonaliśmy nowoczesną i responsywną stronę internetową dla szwajcarskiego sklepu z serami oraz zdrową żywnością Chäshütte. Zmówiona strona internetowa połączona jest z naszym autorskim CMS który wyróżnia się zarówno prostą obsługą jak również dużą elastycznością.
2017-07-07 | Kolejna realizacja strony www dla odbiorcy szwajcarskiego

tworzenie responsywnych stron www
W pełni responsywny projekt strony www z wykorzystaniem animacji jquery i CSS3, elementów grafiki wektorowej SVG oraz filmu wideo. Strona zarządzana z poziomu autorskiego systemu CMS w pełni dostosowanego do wymagań i potrzeb zlecającego.
2017-06-02 | Nowa strona www zaprojektowana dla naszego klienta

projektowanie stron www
Nowy serwis www szwajcarskiej firmy XORELLA-FRANK AG. Autorski, przygotowany pod potrzeby klienta, system zarządzania treścią (CMS) z wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami usprawniającymi administrowanie stroną www. Strona w pełni responsywna zgodna z standardem RWD. Nowoczesny i przejrzysty projekt graficzny z elemantami animacji CSS3 i JQuery.
2017-04-03 | Kolejna realizacja strony www na rynek szwajcarski

tworzenie stron www projekt ADI
Realizacja strony www dla firmy ADI Auto Direkt GmbH. Strona oparta całkowicie o nasz autorski system CMS. Dodatkowa integracja z systemem ogłoszeń motoryzacyjnych.
2017-04-01 | Ilość ataków i przejęć stron opartych o WordPress ciągle rośnie.

Ciągle rośnie ilość przejęć stron internetowych opartych na WordPress. Dziś jest już 230 000 w tym wiele polskich. To kolejny dowód na poparcie tezy o unikaniu gotowych, o ogólnie dostępny kodzie, rozwiązań jeżeli rozważa się stworzenie firmowej strony internetowej. Zachęcamy do zapoznania się w na stronach naszego serwisu jak uniknąć takiej wpadki oraz jak zamówić profesjonalną stronę www dla swojej firmy.
2017-03-11 | Aktualizacja systemu CMS

Użytkownicy naszego systemu CMS mogą zaktualizować nowy moduł rozsyłający newsletter. W tym celu należy przejść do zakładki aktualizacje i wybrać newsletter. W razie problemów prosimy o zgłaszanie w panelu klienta.
2017-02-22 | Nowa realizacja strony www

projektowanie stron internetowych
Kolejna realizacja www. Strona szwajcarskiej firmy stolarskiej. Projekt w pełni responsywny. Z własnym systemem zarządzania treścia. Wykorzystaliśmy w projekcie graficznym na stronie głównej streaming video.
2017-01-06 | W dziale do pobrania/skrypty/jquery nowy plugin

HTML5 responsive popup video

Prosty skrypt jquery osadzający video klip w oknie modalnym. Video jest responsywne.
A simple script jquery embedding a video clip in a modal window. Video is responsive.
2017-01-05 | Nowy projekt i realizacja strony internetowej - rynek Szwajcarski

Kolejny zrealizowany przez nas projekt strony internetowej wykonany dla firmy Neue Protechnik AG - protechnik.ch Projekt wykonany w technologii RWD. Jest w pełni responsywny. Strona oparta o nasz autorski system CMS zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze i każdorazowo dostosowanym do potrzeb Klienta. (Jesteśmy niestety nadal na etapie tworzenia zakładki z starszymi projektami stron www jednak w tej chwili będziemy umieszczać w aktualnościach informacje o ostatnio zrealizowanych projektach.)
2016-12-18 | Responsive YouTube Video Gallery

W dziale do pobrania/jquery udostępniamy nowy skrypt Responsive YouTube Video Gallery. łatwy do instalacji i prosty. Zapraszamy do działu Responsive YouTube Video Gallery
2016-11-11 | Stworzyliśmy Synonimizator Tekstu Online

Dzięki temu narzędzi można na podstawie jednego tekstu generować większą ilość unikatowych tekstów do wykorzystania na blogach, do wpisów w katalogach internetowych, itd. Zapraszamy do korzystania i testowania narzędzia. Synonimizator Tekstu Online
2016-11-03 | Najnowszy zrealizowany projekt i realizacja strony www na rynek Szwajcarski

Ostatni oddany przez nas projekt strony www wykonany dla firmy Lebag - www.lebag-elektro.ch Projekt wykonany w technologii RWD. Jest w pełni responsywny. Panel zarządzania to nasz autorski system CMS.
(Jesteśmy na etapie tworzenia zakładki z starszymi projektami stron www jednak w tej chwili będziemy umieszczać w aktualnościach informacje o ostatnio zrealizowanych projektach.)
2016-10-23 | Uruchomiliśmy na naszej stronie kanał RSS z aktualnościami

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy kanał RSS na naszej stronie internetowej. Subskrybując nasz kanał Klienci uzyskują szybki dostęp do informacji o promocjach, zmianach w cenniku, nowych projektach przez nas realizowanych, aktualizacjach naszego oprogramowania, nowych modułach do naszego CMS, nowych realizacjach stron internetowych oraz o wszelkich innych interesujących wydarzeniach.
2016-10-22 | Nowa funkcjonalność w naszym systemie CMS - automatyczna akatualizacja pliku sitemap.xml

Dodaliśmy nową funkcjonalność w naszym systemie zarządzania treścią. Każda zmiana treści na stronie internetowej w panelu administracyjnym skutkuje aktualizacją tagu lastmod datą edycji. Natomiast dodanie nowej podstrony tworzy nowy blok url w pliku mapy strony z informacją o nowej stronie. Klienci używający naszego systemu CMS mogą pobrać aktualizację z poziomu panelu administracyjnego stwoich stron.
2016-10-22 | Przebudowa naszej strony internetowej

Ciągle trwa przebudowa naszej strony www. Przepraszamy za utrudnienia. Projekty naszych Klientów mają absolutny priorytet zatem prace nad własną stroną nie idą tak szybko jakbyśmy chcieli. Mamy już jednak około 70% prac za sobą. Mamy nadzieję niedługo zakończyć całość prac. Planujemy dla odwiedzających i naszych Klientów wdrożyć dodaktowo kilka narzędzi online. Wkrótce też nowy dział FAQ z poradami dla webmasterów.
KONTAKT
Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www. Usługi programistyczne.
+48 795 444 861
  WhatsApp
 a..@...net > kliknij aby odsłonić
 netteria
Siedziba firmy
oś. leśne 9
66-470 Kostrzyn n/O
Polska
NIP: 598-102-24-16


Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/news.html - Aktualności. Nowe strony www, realizacje, oprogramowanie, uaktualnieniaNetteria.NET.
 

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami współpracy z naszą firmą - Zasady współpracy

kod antyspamowy

Nasze konta społecznościowe w sieci internet


Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji pod tym adresem.
Rozumiem i akceptuję (zamknij)
Kod QR z informajcą o firmie Netteria.NET. Aktualna strona https://netteria.net/news.html - Aktualności. Nowe strony www, realizacje, oprogramowanie, uaktualnieniaNetteria.NET.

Netteria.NET
Tworzenie i projektowanie stron www.
Sklepy internetowe.
Usługi programistyczne.

tel.: +48 795 444 861 www: netteria.net
Siedziba firmy
oś. leśne 9 66-470 Kostrzyn n/O Polska NIP: 598-102-24-16